GOŚCINIEC RABE

(['_trackEvent','outbound-article','http://rabe.pl']);">rabeWitamy w Bieszczadach. Region ten urzeka przybyszów niespotykanym nigdzie indziej urokiem dzikiej przyrody, zapachem ziół i dzikich olszyn, dochodzącym z mgieł porykiwaniem jeleni. Zaskakują również zabytkami przeszłości oraz obfitą kulturą dawnego pogranicza, którą można odnaleźć w górskim krajobrazie, tego najdalej na południe wysuniętego skrawka Polski.

Niepowtarzalny krajobraz z ukrytymi w dolinach cerkwiami, skupiska malowniczych jałowców i kryształowo czyste rzeki o skalistych dnach fascynują… Pragniemy zaprosić Państwa do odkrywania razem z nami tajemnic, jakie pozostały po cywilizacjach wschodu i zachodu, oraz przemierzania nie odkrytych przez nikogo ścieżek, które prowadzą do naszego domu w Rabem, w pobliżu dawnej cerkwi, gdzie na przestrzeni lat kilkakrotnie zmieniał się obrządek religijny.

Gościniec Rabe, to kameralny rodzinny pensjonat w górach. Dla wszystkich których interesują noclegi w Bieszczadach, proponujemy 9 pokoi, każdy z nich posiada łazienkę. Dla osób, które zdecydują się na pobyt w naszym pensjonacie, przygotowaliśmy szereg propozycji na spędzenie wolnego czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

(['_trackEvent','outbound-article','http://rabe.pl']);">Gościniec Rabe