ZAGRODA MAGIJA

(['_trackEvent','outbound-article','http://zagrodamagija.pl']);">zagrodaKrólestwem przestrzeni – nazwał kiedyś Bieszczady poeta Jerzy Harasymowicz. Dlatego też postanowiliśmy wybudować naszą Zagrodę właśnie tutaj, w Bieszczadach, w miejscu magicznym nie tylko dla nas.

Nasza Zagroda to kameralne gospodarstwo. Dwie drewniane przenoszone chaty z duszą – modrzewiowa i jodłowa, a także „Wesoła Stodoła”, ruska bania oraz piwnica winna „Pieczara Węgrzyna”. Wszystko otoczone zielenią łąk i pól z własnym potokiem.

Na miejscu znajdują się: huśtawka, biesiadnik z miejscem na ognisko, staw na potoku, nad którym stoi Wesoła Stodoła miejsce przeznaczone na warsztaty, biesiady, koncerty i prezentacje oraz piwnica wypełniona winem i nalewkami.

W czasie pobytu pomagamy gościom ciekawie zorganizować wypoczynek. Naszym domownikom dodatkowo oferujemy uczestnictwo, m.in. w warsztatach, koncertach, spotkaniach i wycieczkach, które szerzej prezentujemy w atrakcjach.
Chcemy, aby pobyt w Zagrodzie obfitował w twórcze działania, które relaksują, dają wytchnienie, a zarazem uczą i sięgają do źródeł, korzeni i pozwalają człowiekowi odnaleźć swój pierwotny rytm.

Postanowiliśmy, że w naszym pensjonacie będzie królowała kultura, natura i swojskość. Dlatego też oferujemy aktywności oparte o kulturę, tradycję i przyrodę naszego regionu Karpat.

Jeśli chcecie do nas dołączyć, zapraszamy Was na odpoczynek i wspólną wędrówkę po szlakach, które prowadzą przez ukwiecone latem łąki dolin i połonin, wiodą przez rozpłomienione jesienną czerwienią buczynowe lasy oraz… wołają na szlaki wyobraźni.

(['_trackEvent','outbound-article','http://zagrodamagija.pl']);">Zagroda Magija

domki całoroczne w Bieszczadach, wyciąg narciarski w zimie, szybowce na wyciągnięcie ręki w lecie, góry i jezioro